Для отримання допомоги, будь ласка, заповніть анкету

Прізвище *

Ім'я *

По Батькові *

Контактний телефон *

Ваш e-mail *

Тема

Повідомлення

Документи слід сфотографувати або відсканувати, зберегти у форматі jpeg, помістити в архів rar, контактні дані і лист зберегти окремими файлами і вислати на наш Email: info@svu.org.ua

Формат пересилання документів надзвичайно важливий. Звернень приходить дуже багато і щоб не ускладнювати і не затягувати роботу адміністратора слід надсилати документи в архіві і присвоювати їм імена. Якість зображень також є важливою складовою при перевірці документів. Всі документи в обов’язковому порядку повинні бути кольоровими і збережені у високому дозволі.

Допомога надається за запитом нужденного, або його представника після надання перерахованих вище документів. Ми працюємо з усіма містами України. З кожним хто звернувся за допомогою зв’язується наш представник.

На жаль, допомога не завжди може бути надана миттєво. Після перевірки Ваших документів, яке може зайняти час, і в разі прийняття позитивного рішення про надання допомоги, ми почнемо збір коштів на Вашу адресу. Ми постараємося зробити це максимально швидко, але більшою мірою це залежить від Вас.

Після отримання документів вони потрапляють в експертну раду Фонду, який вивчивши ситуацію, приймає рішення про можливість надання допомоги.

Для прийняття рішень експертна рада може запросити додаткову інформацію (результати аналізів, знімки та ін.).

 1. Письмова заява на ім’я президент БО «Союз волонтерів України» – Чернишова Оксана Миколаївна
  1. У шапці заяви заповнюєте свої дані: прізвище, ім’я, по батькові (у родовому відмінку). Адресу проживання, адреса прописки, якщо вона відрізняється від місця проживання. Свої паспортні дані, ІПН, контактний телефон.
  2. В самій заяві – прошу посприяти у зборі коштів для моєї дитини – вкажіть: прізвище, ім’я, дату народження, коли був поставлений діагноз, його назва, чим лікували, які операції проводилися, як за час лікування змінювалося самопочуття дитини, скільки коштує операція або лікування, обґрунтування неможливості оплати лікування самостійно.
  3. У заяві обов’язково повинні вказати наступне: «Для пошуку благодійної допомоги не заперечую проти того, що інформація про стан здоров’я моєї дитини, у тому числі медичні виписки і фотографії, буде використана в ЗМІ, Інтернет. Зобов’язуюсь представляти звіти про всі паралельні збори».
  4. Історія життя дитини для розміщення на сайті. Наше завдання – розповісти про вашу проблему людям, які перейнявшись, побажають допомогти. Тому ваш лист повинен бути щирим, з живою розповіддю про те, що сталося.
 2. Оригінал та копії всіх заповнених сторінок паспорта автора листа (якщо допомога потрібна дитині – одного з батьків);
 3. Оригінал і копії пенсійного посвідчення, ІПН (якщо допомога потрібна дитині – то копії документів батьків);
 4. Оригінал та копії свідоцтва про народження дитини, якщо допомога потрібна дитині (паспорт, якщо дитина або особа потребує допомоги старше 14 років);
 5. Оригінал та копія свідоцтва про інвалідність, яка потребує допомоги (за наявності);
 6. Оригінали та копії останніх медичних виписок, що підтверджують діагноз і необхідність того, про що Ви просите в листі;
 7. Копія рахунку з клініки, якщо маєте дорогу операцію (звіряється з оригіналом). Рахунки іноземних клінік повинні бути перекладені на російську/українську мову і завірені в бюро перекладів.
 8. Ваші контактні дані: поштову адресу з індексом, телефони (окремим файлом);
 9. Довідка з ЖЕКу про склад сім’ї (оригінал).
 10. Три кольорові фотографії (хорошої якості) потребує допомоги;
 11. Телефон, ПІБ лікуючого лікаря (який зміг би дати коментар про стан потребує допомоги);
 12. Список того, що вам необхідно (якщо ліки – то з точним дозуванням, назвою фірми-виробника, якщо це операція – то із зазначенням контактних даних клініки, рахунок з клініки або інше що Вам необхідно для лікування нужденного);
 13. Довідка про доходи з місця роботи обох батьків за останні 6 місяців на момент подачі документів (оригінал);

Відеозвернення мами з дитиною про допомогу (1-2 хвилини).

Правила надання допомоги:

Благодійна Організація «Союз волонтерів України» надає, як адресну допомогу, так і допомогу лікарням (закупівля ліків та обладнання), відділенням, групі хворих на прохання лікарів у вигляді купівлі дорогих лікарських препаратів, оплати операції, магнітно-резонансної або комп’ютерної томографії і т. д. Фонд не передає зібрані кошти на руки батькам.

БО «Союз волонтерів України» не надає допомогу в оплаті лікування методами нетрадиційної медицини. У разі якщо експертною радою Фонду прийнято рішення надати допомогу, з батьками зв’язується адміністратор Фонду та запрошує для складання юридичного договору, який підписується Фондом та батьками.

Фонд залишає за собою право відмовити в допомозі, якщо:
 1. Документи надані частково або їх справжність викликає сумніву;
 2. Експертна комісія фонду визнає надання допомоги неефективним (наприклад, обраний спосіб лікування або обранні ліки не застосовується для лікування даного захворювання або в даному конкретному випадку не може допомогти);
 3. Прохач допомоги відмовляється від спілкування зі співробітниками фонду;
 4. Не приймає активної участі в допомозі своїй дитині;
 5. Не надає звіти про всі паралельні збори;
 6. Не відповідає на телефонні дзвінки, електронні листи, уникає зустрічей;
 7. Не надає необхідної інформації протягом трьох тижнів;

БО «Союз волонтерів України» має право відмовити в наданні благодійної допомоги, у випадку, якщо за інформацією про збір коштів у ЗМІ, в тому числі і в мережі Інтернет, зібрані кошти перевищують суму, необхідну для лікування дитини. У цьому випадку кошти будуть перераховані на лікування іншого підопічного БО «Союз волонтерів України».