Благодійний фонд України «Союз волонтерів України»

був засновано 1 квітня 2011 року, і офіційно зареєстрований в грудні 2014 за адресою м. Київ, вул. Інститутська, буд. 1.

Основна команда «Союзу волонтерів», включаючи волонтерів та активістів, налічує сьогодні вже більше 40 чоловік. Двері «Союзу волонтерів» відкриті для нових учасників та волонтерів. Адже тільки разом ми зможемо досягнути реальних змін і виконати чиюсь заповітну мрію.

Основними завдання фонду є:

Практичне сприяння дійсним та демобілізованим учасникам антитерористичної операції, дітям з різними видами захворювань, також людям, які потрапили в тяжку життєву ситуацію. Фонд буде надавати фінансову та соціальну допомогу школам-інтернатам по всій території України.

Фонд надає благодійну допомогу у формі:

  • Одноразової або систематичної фінансової, матеріальної та іншої допомоги;
  • Фінансування конкретних цільових програм;
  • Допомоги на основі договорів (контрактів) про благодійну діяльність;
  • Дарування або дозволу на безоплатне (пільгове) використання об’єктів власності Фонду;
  • Прийняття на себе витрат по безкоштовному, повному або частковому утриманню об’єктів благодійництва.

Основні види діяльності:

  • Сприяння в організації проведення і фінансування програм і заходів, спрямованих на відродження традиційних ремесел і промислів;
  • Здійснює благодійну діяльність;
  • Отримує і надає гуманітарну допомогу.

Правила роботи фонду:

Якщо Ви, Ваша дитина, родич або Ваша близька людина потрапили в біду, і Ви вирішили звернутися за допомогою в БО «Союз волонтерів України», ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти Вам і в найкоротші терміни вирішити Вашу проблему.

Найголовніше – це Ваш лист-звернення, заповнене вручну і підписане тим, кому необхідна допомога. Цей лист ми викладаємо на наш сайт. Ваш лист обов’язково побачать ті люди, які побажають  Вам допомогти. Від того, наскільки Ваш лист «живе», повне а головне достовірне, залежить, як скоро Вам допоможуть. Не соромтеся писати про себе, про Вашу дитину, про Вашу біду, горе, хворобу, якою гіркою б вона не була, так ніби Ви пишете вашим рідним і близьким.

 

ПРИМІТКА:

Документи слід сфотографувати або відсканувати, зберегти у форматі jpeg, помістити в архів rar, контактні дані і лист зберегти окремими файлами і вислати на наш Email: info@svu.org.ua

Формат пересилання документів надзвичайно важливий. Звернень приходить дуже багато і щоб не ускладнювати і не затягувати роботу адміністратора слід надсилати документи в архіві і присвоювати їм імена. Якість зображень також є важливою складовою при перевірці документів. Всі документи в обов’язковому порядку повинні бути кольоровими і збережені у високому дозволі.

Допомога надається за запитом нужденного, або його представника після надання перерахованих вище документів. Ми працюємо з усіма містами України. З кожним хто звернувся за допомогою зв’язується наш представник.

На жаль, допомога не завжди може бути надана миттєво. Після перевірки Ваших документів, яке може зайняти час, і в разі прийняття позитивного рішення про надання допомоги, ми почнемо збір коштів на Вашу адресу. Ми постараємося зробити це максимально швидко, але більшою мірою це залежить від Вас.

Після отримання документів вони потрапляють в експертну раду Фонду, який вивчивши ситуацію, приймає рішення про можливість надання допомоги.

Для прийняття рішень експертна рада може запросити додаткову інформацію (результати аналізів, знімки та ін.).